English
SDS Centers
The United Nations Academic Impact (UNAI)

SDS Family:

Upcoming Events:

 

شرکت بین‌المللی WiseBridge Law Firm، یک شرکت مشاوره حقوقی ثبت شده در کمپانیز هاوس انگلستان می باشد که در سال 2019 تاسیس شده است. این شرکت به عنوان همکار با هولدینگ گروه بین‌المللی توسعه پایدار، به ارائه‌ی خدمات حقوقی در منطقه خاور میانه و CIS می‌پردازد.

این شرکت همراه با شبکه‌ی همکاران حقیقی و حقوقی خود و با تمرکز بر خدمات میان‌رشته‌ای علم حقوق با علوم مدیریت، اقتصاد و برندینگ، نقش خود را در حوزه‌های مرتبط با کسب‌وکار و متناسب با نیاز اشخاص (Tailor Made) ایفا می‌نماید.

 

 

دپارتمان پژوهش و توسعه برند (MetaBrand)

تصویر، تداعی ذهنی یا «برند»، یکی از ارزشمندترین دارایی‌های نامشهود هر سازمان است که گاه بسی گرانمایه‌تر از دیگر دارایی‌هاست؛ چراکه می‌تواند به‌عنوان آیینه‌ی تمام‌نمای سازمان به ایفای نقش بپردازد.

برند، در نهایت، تصوری است که دیگران از ما، شخصیت ما و کیفیت کار ما دارند. گاه این تصور، ارتباط چندانی به آنچه ما درباره‌ی خود می‌گوییم و می‌نویسیم، ندارد. برداشت دیگران و تصویری که از ما در ذهن افراد نقش می‌بندد، بیشتر مربوط به جزییاتی است که در خودآگاه و ناخودآگاه‌شان اثر می‌کند.

 

گروه مشاوران Pratic

امروزه بسیاری از سازمان‌های تجاری و غیرتجاری، به منظور دستیابی به تعالی حرفه‌ای و تخصصی، نیاز به بهره‌گیری از خدمات مشاوره‌ی مدیریتی را احساس نموده و برای مرتفع کردن این نیاز، دست به انتخاب رویکردهایی می‌زنند که سال‌ها مورد آزمون واقع شده‌اند و به عبارت دیگر قابل اعتمادند.

گروه مشاوران پراتیک با در نظر گرفتن این واقعیت و با داشتن مهارت‌های تخصصی و تجارب بین‌المللی، تلاش دارد تا از رهگذر بررسی نقایص ساختاری سازمان‌ها، روش‌های کار و فرهنگ سازمانی را اصلاح نماید و از این طریق، سازمان‌ها را به تعالی برساند. پراتیک هماهنگی و توسعه‌ی یکپارچه‌ی را در بخش‌ها و شرایط گوناگون سازمان‌‌ها، از قبیل تغییرات سازمانی یا استقرار و اجرای فناوری‌های جدید نهادینه می‌سازد.

 

 

دپارتمان HiPortal

این دپارتمان در زمینه‌هایی همچون ثبت دامنه، خدمات میزبانی وب، طراحی، اجرا و پشتیبانی سازه‌های فناوری اطلاعات، ارائه و پشتیبانی خدماتی همچون سامانه پیام کوتاه (SMS Panel)، مشاوره، طراحی، نصب و راه‌انـــــدازی نرم‌افزارهای تحت شبکه و خدمات ممیزی، ثبت و صدور گواهینامه استانداردهای بین‌المللی (در حوزه‌های خدمات کامپیوتری و IT) و ارائه‌ی خدمات گواهی‌نامه SSL، در جهت افزایش میزان امنیت اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی، فعال می‌باشد.

 

شرکت تیماشبکه 

این شرکت، با تکیه بر دانش روز دنیا و به‌کارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده در زمینه‌ی شبکه و مخابرات، پروژه‌های مختلف مبتنی بر شبکه و IT، انتقال صدا و تصویر بر روی بستر اینترنت و شبکه داخلی، طراحی و اجرای پروژه‌های کلان و تامین قطعات موردنیاز مشتریان با بهترین کیفیت را عملیاتی می‌سازد.

ارتباط بی‌واسطه و مستقیم با شرکت‌های بین‌المللی تولید و تامین تجهیزات شبکه، استفاده از آخرین دستاوردهای فناوری جهانی را در خدمات تیماشبکه تضمین کرده است.

شرکت تیماشبکه در کنار سایر اعضای گروه توسعه پایدار، هم‌افزایی و بسترسازی در جهت توسعه را وظیفه اصلی خود می‌داند و ارتقاء سطح علمی نیروهای فنی و همگامی با پیشرفت‌های تکنولوژیک شبکه و مخابرات در دنیا را، سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است.

 

مجموعه Oasis Initiative Programme for Resilience & Sustainability 

مجموعه Oasis Initiative Programme، در سال 2017 به عنوان یک نهاد حرفه‌ای در حوزه‌ی صنعت معماری شروع به کار کرد. باور این  مجموعه بر این است که اولا هیچ طرحی آنقدر کوچک یا بزرگ نیست که نتواند ارزش های بزرگتر انسانی را در برگیرد و ثانیا، هر طرحی دارای مسوولیتی برای تعهد به گفتمان فرهنگی جهان معاصر می باشد.

شعار این مجموعه، تحقق اهداف سازمان ملل، یعنی Resiliance (تاب آوری) و Sustainability (توازن پایدار) است.

 

Bureau of Sustainable Techno-Science Development

دفتر توسعه علم و تکنولوژی پایدار یکی از زیرمجموعه های "گروه بین المللی توسعه پایدار" میباشد که تمام تلاش خود را در جهت توانمند سازی دانشمندان جوان و احیای دوباره همبستگی و مشارکتهای علمی و تکنولوژیکی در سطح بین المللی بکار میگیرد. این مرکز امیدوار است که بتواند با استفاده از علم، تکنولوژی و نوآوری، گام مثبتی در جهت ایجاد پایداری اقتصادی و اجرای دستور کار ۲۰۳۰  سازمان ملل متحد در راستای توسعه پایدار بردارد. 

از آنجائیکه این هدف نیازمند بسیج همه جانبه کلیه ملزومات اجراست، این مرکز خود را متعهد میداند که برای کارآفرینان بالقوه و مبتکران جوان و بلندهمت این سرزمین، امکان برقراری و توسعه روابط سازنده، ظرفیت سازی، مهارت سازی، آموزشهای مرتبط و همچنین امکان دسترسی به منابع مالی را از طریق برقراری ارتباط با فعالان پیشکسوت و برنامه های رسمیت یافته در عرصه تعامل بین المللی، در جهت یافتن راه حل های منطقه ای برای چالش های منطقه ای وجهانی، فراهم آورد.

 

 

 

 

 

Useful Links:

Collaborators:

© 2010-, All Rights Reserved for.

Sustainable Development Strategy International Group