English
Issues:

SDS Organizational Credibility Development Project

UNESCO Chair Programme

The United Nations Academic Impact (UNAI)


SDS Family:

Upcoming Events:

 

دپارتمان بین‌المللی مشاوره حقوق کسب و کار* (IBLA)، در قالب یک دپارتمان از هولدینگ گروه بین‌المللی توسعه پایدار، به ارائه‌ی خدمات حقوقی می‌پردازد.

این دپارتمان همراه با شبکه‌ی همکاران حقیقی و حقوقی خود و با تمرکز بر خدمات میان‌رشته‌ای علم حقوق با علوم مدیریت، اقتصاد و برندینگ، نقش خود را در حوزه‌های مرتبط با کسب‌وکار و متناسب با نیاز اشخاص (Tailor Made) ایفا می‌نماید.

*International Business Law Advisory

 

دپارتمان پژوهش و توسعه برند (MetaBrand)

تصویر، تداعی ذهنی یا «برند»، یکی از ارزشمندترین دارایی‌های نامشهود هر سازمان است که گاه بسی گرانمایه‌تر از دیگر دارایی‌هاست؛ چراکه می‌تواند به‌عنوان آیینه‌ی تمام‌نمای سازمان به ایفای نقش بپردازد.

برند، در نهایت، تصوری است که دیگران از ما، شخصیت ما و کیفیت کار ما دارند. گاه این تصور، ارتباط چندانی به آنچه ما درباره‌ی خود می‌گوییم و می‌نویسیم، ندارد. برداشت دیگران و تصویری که از ما در ذهن افراد نقش می‌بندد، بیشتر مربوط به جزییاتی است که در خودآگاه و ناخودآگاه‌شان اثر می‌کند.

 

گروه مشاوران Pratic

امروزه بسیاری از سازمان‌های تجاری و غیرتجاری، به منظور دستیابی به تعالی حرفه‌ای و تخصصی، نیاز به بهره‌گیری از خدمات مشاوره‌ی مدیریتی را احساس نموده و برای مرتفع کردن این نیاز، دست به انتخاب رویکردهایی می‌زنند که سال‌ها مورد آزمون واقع شده‌اند و به عبارت دیگر قابل اعتمادند.

گروه مشاوران پراتیک با در نظر گرفتن این واقعیت و با داشتن مهارت‌های تخصصی و تجارب بین‌المللی، تلاش دارد تا از رهگذر بررسی نقایص ساختاری سازمان‌ها، روش‌های کار و فرهنگ سازمانی را اصلاح نماید و از این طریق، سازمان‌ها را به تعالی برساند. پراتیک هماهنگی و توسعه‌ی یکپارچه‌ی را در بخش‌ها و شرایط گوناگون سازمان‌‌ها، از قبیل تغییرات سازمانی یا استقرار و اجرای فناوری‌های جدید نهادینه می‌سازد.

 

توسعه سرمایه پایدار

(Sustainable Investment Development)

این شرکت، مرکز تخصصی-حرفه‌ای ارائه‌دهنده‌ی خدمات آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای در حوزه‌ی مالی و بانکداری است. توسعه سرمایه‌ی پایدار با همه‌ی کنشگران عرصه‌ی اقتصادی تعاملی ویژه داشته و برای معرفی، نهادینه‌سازی و گسترش شیوه‌های روز و حرفه‌ای در حوزه‌ی خدمات مالی و صنعت بانکداری، با نگاهی توسعه‌محور می‌کوشد.

توسعه سرمایه‌ی پایدار، با همکاری شرکت‌های بین‌المللی و دانش‌آموختگان حوزه‌های مختلف خدمات مالی و صنعت بانکداری، تکوین یافته و با بهره‌گیری از دستاوردهای جهانی، تبدیل به اتاق فکری ارزشمند در عرصه‌ی ملی و منطقه‌ای گردیده است.

 

دپارتمان HiPortal

این دپارتمان در زمینه‌هایی همچون ثبت دامنه، خدمات میزبانی وب، طراحی، اجرا و پشتیبانی سازه‌های فناوری اطلاعات، ارائه و پشتیبانی خدماتی همچون سامانه پیام کوتاه (SMS Panel)، مشاوره، طراحی، نصب و راه‌انـــــدازی نرم‌افزارهای تحت شبکه و خدمات ممیزی، ثبت و صدور گواهینامه استانداردهای بین‌المللی (در حوزه‌های خدمات کامپیوتری و IT) و ارائه‌ی خدمات گواهی‌نامه SSL، در جهت افزایش میزان امنیت اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی، فعال می‌باشد.

 

دپارتمان پتروفرآورد انرژی

ضرورت پرداختن به محیط زیست و توسعه پایدار در صنعت نفت و صنایع وابسته به آن، در دنیای امروز موضوعی انكار ناپذیر است.

موضوع آلودگی های ناشی از نفت و فرآورده‌های آن، طی چند دهه‌ی اخیر جایگاه ویژه‌ای در مباحث مربوط به محیط زیست را در جهان به خود اختصاص داده كه بار منفی آن، منتقدان را به سوی بحث‌های متنوعی كشانده است.

 

شرکت تیماشبکه 

این شرکت، با تکیه بر دانش روز دنیا و به‌کارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده در زمینه‌ی شبکه و مخابرات، پروژه‌های مختلف مبتنی بر شبکه و IT، انتقال صدا و تصویر بر روی بستر اینترنت و شبکه داخلی، طراحی و اجرای پروژه‌های کلان و تامین قطعات موردنیاز مشتریان با بهترین کیفیت را عملیاتی می‌سازد.

ارتباط بی‌واسطه و مستقیم با شرکت‌های بین‌المللی تولید و تامین تجهیزات شبکه، استفاده از آخرین دستاوردهای فناوری جهانی را در خدمات تیماشبکه تضمین کرده است.

شرکت تیماشبکه در کنار سایر اعضای گروه توسعه پایدار، هم‌افزایی و بسترسازی در جهت توسعه را وظیفه اصلی خود می‌داند و ارتقاء سطح علمی نیروهای فنی و همگامی با پیشرفت‌های تکنولوژیک شبکه و مخابرات در دنیا را، سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است.

 

مرکز بین‌المللی پژوهش‌های صنعتی و معدنی پسماند

تمام فعالیت‌های انسان‌ها در صنایع مختلف به گونه‌ای منجر به تولید پسماند می‌شود. آمار تقریبی تولید پسماند در جهان بیش از چند صد میلیون تن در سال برآورد شده است. عمده پسماندهای تولیدی شامل پسماندهای جامد شهری، کشاورزی، معدنکاری، پزشکی و خاکستر‌های زباله‌سوزها هستند که می‌توانند مخاطرات بسیاری را برای سلامت انسان‌ها و محیط زیست ایجاد کنند.

مرکز بین‌المللی پژوهش‌های صنعتی و معدنی پسماند با هدف توسعه‌ی تکنولوژی‌های پایدار و اجرایی ساختن سیاست‌های حاکم بر مدیریت کارآمد و اثربخش پسماندهای معدنی و صنعتی، تأسیس گردیده است. این مرکز با انجام تحقیقات، ارتباطات حیاتی بین نیازهای در حال رشد بشر و صنعت را توسعه می‌بخشد. مرکز پسماند تلاش دارد تا نگرانی‌های زیست محیطی جامعه جهانی را پوشش دهد و نیاز آیندگان به منابع طبیعی را مرتفع سازد.

 

دپارتمان Event Studio

دپارتمان Event Studio، در سال 2013 به عنوان یک نهاد حرفه‌ای در حوزه‌ی صنعت معماری شروع به کار کرد. باور این  دپارتمان بر این است که اولا هیچ طرحی آنقدر کوچک یا بزرگ نیست که نتواند ارزش های بزرگتر انسانی را در برگیرد و ثانیا، هر طرحی دارای مسوولیتی برای تعهد به گفتمان فرهنگی جهان معاصر می باشد.

شعار این دپارتمان، تحقق اهداف سازمان ملل، یعنی Resiliance (تاب آوری) و Sustainability (توازن پایدار) است.

 

Bureau of Sustainable Techno-Science Development

دفتر توسعه علم و تکنولوژی پایدار یکی از زیرمجموعه های "گروه بین المللی توسعه پایدار" میباشد که تمام تلاش خود را در جهت توانمند سازی دانشمندان جوان و احیای دوباره همبستگی و مشارکتهای علمی و تکنولوژیکی در سطح بین المللی بکار میگیرد. این مرکز امیدوار است که بتواند با استفاده از علم، تکنولوژی و نوآوری، گام مثبتی در جهت ایجاد پایداری اقتصادی و اجرای دستور کار ۲۰۳۰  سازمان ملل متحد در راستای توسعه پایدار بردارد. 

از آنجائیکه این هدف نیازمند بسیج همه جانبه کلیه ملزومات اجراست، این مرکز خود را متعهد میداند که برای کارآفرینان بالقوه و مبتکران جوان و بلندهمت این سرزمین، امکان برقراری و توسعه روابط سازنده، ظرفیت سازی، مهارت سازی، آموزشهای مرتبط و همچنین امکان دسترسی به منابع مالی را از طریق برقراری ارتباط با فعالان پیشکسوت و برنامه های رسمیت یافته در عرصه تعامل بین المللی، در جهت یافتن راه حل های منطقه ای برای چالش های منطقه ای وجهانی، فراهم آورد.

 

گروه سپید فناور کیمیا

گروه بین‌المللی سپید فناور کیمیا به منظور توسعه‌ی راه‌حل‌های تکنولوژیکی مشتری‌محور و خلاقانه تاسیس شد. حوزه‌ی فعالیت این شرکت محدوده‌ی غرب آسیا و CIS می‌باشد. چشم‌انداز این گروه توسط شبکه‌ای از کارشناسان خبره با تجربیات به‌روز در زمینه‌ی صنعت سلامت شکل گرفته است.

نام سپید فناور کیمیا، برندی معتمد در پژوهش‌های صنعت سلامت، امنیت بیماران، فناوری‌های سلامت و سرمایه‌گذاری در این صنعت می‌باشد.

 

European Academy of Advanced Nutrition & Anti-Aging 

«سلامت» پیش‌نیاز بالندگی اقتصادی و شاکله‌ی جامعه است. بیماری‌های غیرمسری مزمن(NCDs)  یکی از بزرگترین تهدیدها علیه سلامت عمومی و بالندگی اقتصادی را در سطوح محلی، ملی و جهانی شکل می‌دهند.

امروزه ثابت شده است که انسان‌ها می‌توانند طولانی تر زندگی کنند. شرایط زندگی بهتری داشته باشند و از خدمات پزشکی مناسب‌تری بهره ببرند.

 

 

 

Authorized Signatory:

Collaborators: